Број на оглас: 3697995
Објавен на: 20.09.2020, 09:03
1 / 12

Golf 110ks 2.0 najdobriot motor za 6ska

6.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 6 2.0 110 ks dobro socivan ,uvezen od Italija plateni site davacki do registracija.