Број на оглас: 3697965
Објавен на: 16.09.2020, 18:51
1 / 6

Mishelin gumi so bandazi 4x4 ML 270

200 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Останато
Дијаметар на дупка во бандаж:
Останато
Ширина на гума:
255
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 1 par malku koristeni gumi so aluminski bandazi marka Mishelin od dzip Mercedes ML 270
Gumite se all season i letni i zimski