Број на оглас: 3697953
Објавен на: 22.09.2020, 07:57
1 / 8

Fiat doblo

3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


1.3 jtd 55kw 132.000km so garancija