Број на оглас: 3697345
Објавен на: 25.09.2020, 22:52
1 / 12

FIAT PUNTO 1.2 8V (CH)

11 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od šfajcsrska plateni davsčki do reg motor klima raboti perfektno siti volan pogodna za početnici čuvana nadvor i vmatre bez nikakvi intervenciji moze da se vidi proba vo sekoe vreme