Број на оглас: 3697336
Објавен на: 18.09.2020, 15:42

Се продава делови за Опел Астра

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Tип на делови:
Делови за Сервис и одржување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава делови за Опел Астра: Алтернатор, Алансер и заден штоп лев.
Цена по договор
Тел за контакт 071 368 396