Број на оглас: 3696961
Објавен на: 17.09.2020, 01:57
1 / 12

Audi A7 2012

24.900 €
Марка:
Audi
Модел:
А7
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava Audi A7 2012 god, registracija cela godina, uvoz od Germanija moze zamena za pomala diesel kola