Број на оглас: 3696912
Објавен на: 06.09.2020, 15:40
1 / 3

Ventilator za kujna-restorani

16.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Вентилатори

Вид на оглас: Се продава


Се продава вентилатор за кујна
отсис 30см
1,5киловатии илин 2кс