Број на оглас: 3696604
Објавен на: 20.09.2020, 13:00
1 / 3

SE PEODAVA NOVA MASICKA

4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Nova masicka voopsto ne koristena, dimenzii 110 x 60sm. visina 50 sm.