Број на оглас: 3696487
Објавен на: 21.09.2020, 22:31
1 / 6

KUKJA vo OHRID, ZA STAN vo SKOPJE

1 € Цената е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
80 m²
Број на спратови:
Приземје
Греење:
Друго
Дворна површина:
20 m²
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2020
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Menuvam nova,visokokvalitetna kukja od 80m2 namestena, so sopstven parking i mal dvor,
za stan vo, ili okolu centarot na Skopje.