Број на оглас: 3696349
Објавен на: 16.09.2020, 20:09
1 / 4

Renaul bg tabli

1.000 € Цената е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Kolata e pali vozi bez nikakov problem se vozi sekojdnevno
kolata na bg tabli i e registrirana cela god
Za poveke info na br
075 443 897