Број на оглас: 3696332
Објавен на: 16.09.2020, 20:09
1 / 4

Se prodava stan 76 m² na dve nivoa

550 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
76 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
Адреса:
Tetovo ul. Braka miladinovi do etko

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stan od 76 m2 na dve nivoaa na 5 sprat na ul,, braka miladinovi do etko na dve nivoa , prvo nivo. 42 m2
Vtoroto nivo e 34 m2 i treba da se renovira.Stanot e na mirna lokacija so skolo i gradinka на 400/500 м, супермаркети на 300 м
So cist imoten list
Za poveke info
070 256 689