Број на оглас: 3696293
Објавен на: 23.09.2020, 15:05
1 / 12

VW GOLF 7 - VII , 1.6 TDI, 2013god.

9.700 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW GOLF 7, VII,
motor: 1.6TDI, 77kw
godina: 18.11.2013god - BlueMotion
km: 258000, so servisna kniska do posleden kilometar(servisiran samo vo ovlasten servis na VW)
Moze da se vide, proba i provere vo sekoe vreme 24/7.
*doneseno so vozenje od Germany.
*registriran do 15.09.2021 god + zelen karton.
BEZ ZAMENI !!!