Број на оглас: 3695758
Објавен на: 30.09.2020, 10:46
1 / 12

Се продава семејна куќа

20.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
7
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
130 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Запад
Адреса:
Славјанска 17

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава стара семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на мапата). Куќата е на 2 спрата, со 3 спални соби, 2 дневни соби, 1 кујна, 2 предсобја, купатило, подрум, надворешно вц, надворешен помошен објект (за дрва) и голем двор од 130м2.
Цената не е фиксна. Доколку сте сериозно заинтересирани ќе се направи договор.

Контакт:
078-204-751 - Сузана
076-250-190 - Биљана