Број на оглас: 3695684
Објавен на: 17.09.2020, 23:03
1 / 12

OPEL CORSA 1.2 AVTOMATIK

11 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2001
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e donesena od šfajcarska so plateni davački do reg na lanec motor menjačot motor klima raboti perfektno alufelgi so dobri gumi bez nikakvi intervenciji mize da se vidi proba vo sekoe vremw