Број на оглас: 3695547
Објавен на: 04.09.2020, 21:11
1 / 9

Mercedes c200 2008

7.799 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


MERCEDES C 200 TOP SOSTOJBA MNOGU SOCUVAN
KOLATA E VO BESPREKORNA SOSTOJBA 2008 PROIZVEDENA
SERVISIRSO DOBRİ GUMI 17ki EXTRA MALA POTROSUVACKA OD 4 LITRI NA OTVORENO
5.5 GRDASKA
VNATRE I OD NADVOR E KAKO NOVA
EXTRA TOP TOP