Број на оглас: 3695520
Објавен на: 16.09.2020, 20:39

ARONIJA ORGANSKA

1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Aronija organska proizvedena vo Kratovo
Se prodava na golemo i na malo. Povekje kontakt na brojot 070 271 614