Број на оглас: 3695332
Објавен на: 04.09.2020, 17:29

Kupuvam kukja

30.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Друго
Дворна површина:
50 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Празен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Stip

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam kukja vo Stip do 30.000 e, ponudete na tel 078344615