Број на оглас: 3695168
Објавен на: 26.09.2020, 12:41
1 / 7

Ladnaca mesarska 8.3 metra

900 € 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ladnaca mesarska 8.3 metra raboti i na struja i na nafta