Број на оглас: 3695074
Објавен на: 23.09.2020, 21:30
1 / 6

DAF XF 460 EURO 5 SO PRIKOLKA

11.000 € 12.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Za poveke info
0713111113