Број на оглас: 3695028
Објавен на: 22.09.2020, 11:16
1 / 5

Aprilia SR 300i

3.500 € Цената е фиксна
Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2015
Модел:
SR 300 max
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Exstra socuvana Aprilia SR 300 max..so 11000km...bes udari i prefarbuvanje...pred nekoj den i e napraveno kompleten servis...so novi Continental gumi.....info na br 070384888.....070384888....070384888