Број на оглас: 3694627
Објавен на: 12.02.2021, 01:21
1 / 11

Se prodava Touareg 2.5tdi r5

1 € Цената не е фиксна 5.490 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touareg
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
127 kw / 173 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava touareg 2.5 tdi so full oprema vo ekstra sostojba.
2004 godina,212 000kmPoveke info na tel 077585872