Број на оглас: 3694456
Објавен на: 03.09.2020, 18:56
1 / 10

Mazda 6

4.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
107 kw / 145 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda 6 2007 godina, prv gazda kupena od salon, redovno odrzuvana so realna kilometraza od 228.000 km, fabricki xenon, komandi na volan, tempomat, senzori za dozd..