Број на оглас: 3694372
Објавен на: 24.09.2020, 10:20
1 / 10

Vw polo 1.4TDI 3,5l/100km KLIMA

2.650 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava wv polo odlicno zacuvano full oprema dizel 1.4 55kw 75ks ekonomicno vozilo 3.5l na 100km 170000 iljadi realni km.
☎️070473478
☎️070473478
☎️070473478