Број на оглас: 3694205
Објавен на: 16.09.2020, 19:09
1 / 12

Stan vo Ezerski lozja

1 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
103 m²
Греење:
Друго
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на градба:
2010
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Ezerski Lozja

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Stanot e nikogas ne vsele moze da se vidi vo sekoe vreme. Stanot se naojga ezerski lozja na glavniot pat prema Ohrid. Za poveke informacii javetese na 076-425-425.