Број на оглас: 3693981
Објавен на: 28.09.2020, 10:47
1 / 10

VW POLO 1.2 TDI "NAVIGACIJA" 2011GOD FABRIKAA

5.499 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW POLO 1.2 TDI 2011 GOD 171000km

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA SO SITE PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA