Број на оглас: 3693695
Објавен на: 17.09.2020, 01:44
1 / 1

REZERVNA TENKA 18KA 5X112 GOLF /AUDI/SKODA

4.000 МКД Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
18
Ширина на бандаж:
5.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
135
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Tanka rezervna 18 ka od golf 5 pasova i na dr vozila so toj razmah ..kompletna kako na slikata