Број на оглас: 3693410
Објавен на: 16.09.2020, 14:26
1 / 7

Kukja vikendica куќа викендица

19.500 € Цената не е фиксна
Број на соби:
5
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
2000 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Glaven pat Smojmirovo Pehcevo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Куќа / викендица 120м2 со дворно место 2000м2 . На главниот пат Смојмирово - Пехчево .

Куќата има канализација , водовод и сопствен бунар за вода.

Цена 19.500€

Контакт

Зоки - 071 304 671

Зоки - 071 304 671

Зоки - 071 304 671