Број на оглас: 3693205
Објавен на: 20.09.2020, 07:16
1 / 4

Evtino kuca centar

23.000 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
40 m²
Број на спратови:
Високо приземје
Греење:
Друго
Дворна површина:
20 m²
Тип на домот:
Останато
Состојба:
Стара
Опрема:
Празен
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Bajram Sabani 5

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam evtino kuca centar