Број на оглас: 3693175
Објавен на: 23.09.2020, 13:25
1 / 5

AUDI A6 2.0 TDI

5.500 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


SE PRODAVA AUDI A6 2.0 TDI
PROIZVODENA 10.12.2005 MOZE ZAMENA ZA AUDI A3 SPORTBACK 2006/7
MOTOR 2.0 TDI 103 KW 143 KS
6 STEPEN MANUELEN MENUVAC
OD OPREMA IMA
DVOZONSKA KLIMA
MMI NAVIGACIONEN SYSTEM
BORD KOMPJUTER
BLUETOOTH
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
CD CHANGER SO 6 CD
PARKING SENZORI NAZAD
SENZOR ZA DOZD
ALUMINIUMSKI BANDASI SO NOVI ZIMSKI GUMI MICHELIN
2 ORIGINALNI KLUCA