Број на оглас: 3692930
Објавен на: 17.09.2020, 01:30
1 / 4

Ipad 3 Extra sostojba

7.000 МКД Цената е фиксна
Марка:
Apple
Големина на екранот:
10" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ipad 3 super sostojba zacuvan
Odlicna baterija drzi so denovi
se ispravno moze slobodno da se vidi i proba

Moze zamena za windows tablet