Број на оглас: 3692615
Објавен на: 28.09.2020, 21:26
1 / 9

SETTIMIO SOPRANI

320 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Harmonikata e vo dobra sostojba, kvalitetni kaiši,dobra klaviatura i basovi i dobar mev koj dihtuva.Prakam,moze i po Kargo