Број на оглас: 3692571
Објавен на: 16.09.2020, 17:54
1 / 4

Kuka i plac C.zubovce

По Договор
Квадратура:
3770 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja so plac od 3770m2 vo gostivarsko s.zubovce za poveke info mob

072-225-606
072-225-606
072-225-606
Vojce