Број на оглас: 3692514
Објавен на: 22.09.2020, 19:15
1 / 12

ALFA ROMEO 159 2.4 jtd

5.400 € 5.500 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
147 kw / 200 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full servisirana
Paket 8 gumi
Uvezena od Svajcarija
Registrirana do 17.09.2021

BEZ ZAMENI

POVEKE INFO NA 075435142 TOSE
tosetose71@gmail.com