Број на оглас: 3692504
Објавен на: 16.09.2020, 13:00
1 / 1

Grealka na plin so tri opcii na moknost

3.800 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Вид на оглас: Се продава


Se prodava grealka na plin, marka Lial, polovna, i koristena samo edna grejna sezona.
Tri opcii na moknost: 1.4kW / 2.8kW / 4.1kW