Број на оглас: 3692463
Објавен на: 24.09.2020, 09:11
1 / 10

Chevrolet Spark 0.8 tng atest

1.500 €
Марка:
Chevrolet
Модел:
Spark
Година:
2007
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
38 kw / 52 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno malo gradsko vozilo, pogodno za pocetnici, kolata e osnoven model, bez klima, servo i slicno, voziloto e kraj na 2006 (25.12.2006), ima dizna atest plin od 20.09.2011 so trkalezna boca vo rezerva, dve zimski i dve letni gumi, 2 kluca, mozna e i zamena za drugo vozilo ponudete so sliki na viber 078 325 981