Број на оглас: 3692154
Објавен на: 01.09.2020, 15:42
1 / 3

Renault clio 1.4i “ Za Delovi “

88 €
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault clio 1.4i 55kw za delovi