Број на оглас: 3692066
Објавен на: 29.09.2020, 18:59
1 / 6

Mercedes SEC560

10.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
560
Година:
1989
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Купеа
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
205 kw / 279 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedesot e vo vozna sostojba, registriran do Januari 2021.
Molam da se javat samo zainteresirani, moze i zamena so moja ili vasa doplata zavisi od voziloto. Prednost imaat
Terenski vozila.