Број на оглас: 3691978
Објавен на: 18.09.2020, 02:14
1 / 6

Робот Правосмукалка

9.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Pravosmukalkata e donesena od ch pred 20 dena ,Nova nekoristena!!
Сад за прав со капацитетот:350 мл
Може да се користи само за рамни, тврди подови и теписи со кратки влакна
Висината од само 7 см, овозможува чистење под мебелот
Три нивоа на чистење
Врме на работа на батеријата до 90 мин. / 100 м2
Супер тивок мотор - само 65 dB (A)
Сензор за препознавање на скали
Правосмукалката вклучува: пар кружни четки, плус еден пар резервни, батерија на полнење, четка за чистење, адаптер, резервен филтер.