Број на оглас: 3691966
Објавен на: 20.09.2020, 18:11
1 / 10

FORD ESKORD 1.6 90 KONJI

550 € Цената не е фиксна 600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ful oprema dve novi zimski. klima predni stakla na dugme.fabricko radio.motor perfekt so eden zbor kolata nema nikakva mana.ni krcka ni tropa prednica stegnata kako od fabrika.nov akomulator .moze zamena dajte ponuda.fordot e bez bez dokumenti.