Број на оглас: 3691952
Објавен на: 21.09.2020, 14:36
1 / 12

AUDI A8 3.0TDI 300HP QUATTRO 2012

23.000 € Цената е фиксна 24.500 €
Марка:
Audi
Модел:
A8
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
220 kw / 299 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☆ AUDI A8 3.0TDI 300HP QUATTRO 2011 ☆
ФАБРИЧНА СОСТОЈБА КАКО НОВО!
📞📞📞078-844-013📞📞📞
🇩🇪🇩🇪🇩🇪UVOZ GERMANIJA🇩🇪🇩🇪🇩🇪
REGISTRIRANO CELA GODINA
CENA 23000€

✔️Bi-XENON
✔️F1 SHIFT- ТИПТРОНИК
✔️LED ПАКЕТ
✔️ПАРКИНГ СЕНЗОРИ
✔️ABS
✔️AIRBAG
✔️AUTO HOLD
✔️CRUISE CONTROL
✔️ESP
✔️MULTIMEDIA INPUT
✔️START-STOP СИСТЕМ
✔️АЛУМИНИУМСКИ БАНДАЖИ
✔️БОРД КОМПЈУТЕР
✔️ГОВОРНИ КОМАНДИ
✔️ЕЛ. СКЛОПЛИВИ РЕТРОВИЗОРИ
✔️ГРЕАЧИ НА СЕДИШТА
✔️ЕЛЕКТРИКА НА СЕДИШТА
✔️КЛИМАТРОНИК ДВОЗОНСКИ
✔️КОЖЕН ВОЛАН
✔️КОЖЕН ЕНТЕРИЕР
✔️КОМАНДИ НА ВОЛАН
✔️МЕРАЧ НА ПРИТИСОК ВО ГУМИ
✔️НАВИГАЦИЈА
✔️ПРИПРЕМА ЗА ТЕЛЕФОН
✔️СЕНЗОРИ ЗА ДОЖД
✔️СОНЧЕВ КРОВ
✔️ХРОМ ПАКЕТ
✔️3 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧА

ВОЗИЛОТО ИМА ПОМИНАТО 250000KM 100% РЕАЛНИ СО ОРИГИНАЛНА СЕРВИСНА КНИШКА!