Број на оглас: 3691098
Објавен на: 29.09.2020, 10:55

KUPUVAM A3 SO 5 VRATI PLAKAM KES

6.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
101 kw / 137 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kupuvam audi A 3 od 2006 nagore so 5 vrati
Samo zacuvano plakam do 6000evra
Moze sliki na viber ili mesinger
072 422 670
Dizel ili benzin