Број на оглас: 3690958
Објавен на: 03.09.2020, 11:52
1 / 4

се продава дуќан во Струга , 267 м2, ИЛ 97286 КО Струга

340.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Се продава дуќан во центарот на Струга на улица Димче Грдан, 267 м2, ИЛ 97286 КО Струга , погоден за продажен салон , канцеларии и друго. За повеќе информации јавете се на телефон 02 3219569