Број на оглас: 3690854
Објавен на: 17.09.2020, 09:34
1 / 6

Caterpilar/D8K Caterpilar 955L

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Cenata e mnogu povolna,
Po dogovor na lice mesto,za delovi ili komplet