Број на оглас: 3690618
Објавен на: 14.04.2021, 16:42
1 / 10

Opel Zafira 1.9 cdti 2005 150ks (sharan,galaxy,touran,)

3.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel zafira 1.9cdti 150ks 2005 7sedista kolata e registrirana uste 5meseci
Napraven servis maslo filtri
4novi gumi m+s
Podvozje interier motor vo odlicna sostojba
Sasiski se gleda na sliki
Za povekje informacii 075779888

Za kes ima ekstra cena 075779888
Registrirana do 24.07.2021