Број на оглас: 3690502
Објавен на: 28.09.2020, 19:04
1 / 1

Footswitch za Marshall pojacalo

1.500 МКД Цената е фиксна 2.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Vo odlichna sostojba