Број на оглас: 3690483
Објавен на: 25.09.2020, 21:31
1 / 7

AUDI A4 2.0TDI 05

5.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🔝AUDI A4 2.0TDI 2005G🔝
UVEZENO OD CH🇨🇭
🇲🇰REGISTRIRANA DO 2.12.2020G🇲🇰
SERVISIRANA SO NOVI GUMI
➡️ BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI⬅️
S-line PAKET
KLIMATRONIC
BORDKOMPJUTER VO BOJA
NAVIGACIJA
ELEKTRIKA NA PROZORI
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO 2KLUCA
10AIRBAG
EURO KUKA
ABS/ESP PROTIV PROLIZGUVANJE
16ALUMINIUMSKI BANDASI
LED SVETLA
➡️255000KM PROVERKA KADE SAKATE SO GARANCIJA!!
➡️CENA 5250EVRA SO MOZNOS ZA DOGOVOR
➡️MOZE ZAMENA ZA AUDI A6 AVANT SO MOJA DOPLATA⬅️
INFO 077579776 ☎️