Број на оглас: 3690456
Објавен на: 19.09.2020, 12:43
1 / 4

FORD MONDEO 1.8D

750 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Vo dobra sostojba,full oprema-klima ispravna