Број на оглас: 3689865
Објавен на: 28.09.2020, 15:49
1 / 2

Peugeot partner.1.6.hdi.

4.450 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


1+2.sedišta.teretno.
Plateno se do registracija.Tif-homologacija.
Soptveno vozila.
Klima i vo dobra sostojba.
070.692.415.