Број на оглас: 3689725
Објавен на: 29.08.2020, 18:09
1 / 6

Drebong Mini

700 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Mini drebong Svajcarski Tip
Cena 700 euro
Infirmacii samo na ovoj tel 071588002
Nafi