Број на оглас: 3689721
Објавен на: 27.09.2020, 12:12
1 / 10

jeep cherokee 2006 2.8 crd

6.500 €
Марка:
Jeep
Модел:
Cherokee
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
111 kw / 151 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo ekstra sostojba pali vozi nema nikakov probem!!
od oprema poseduva:
elektricni stalka
klima
kozen enterier
zatemneti fabricki stakla
fabricko cd radio.
vredi da se vidi motor i menuvac kamen
ima sitni zabeleski vo izgledod
077 588 255 Goran
MOZI ZAMENA ZA GOLF AUDI !!!